Sojusz Lewicy Demokratycznej

Ostatnie wydarzenia

"Czerwony autobus" SLD-UP w Kujawsko-Pomorskiem

dodano 2014-04-26 09:31 w kategorii: Ludzie

24 kwietnia 2014 r. – wyborczy "Czerwony autobus" SLD-UP zawitał do naszego województwa. Na pokładzie mi.n. sekretarz generalny SLD Krzysztof Gawkowski, lider listy SLD-UP w województwie - europoseł Janusz Zemke oraz kandydaci: Elżbieta Krzyżanowska i Maciej Makowski. Politycy odwiedzili Bydgoszcz, Nakło nad Notecią i Koronowo.
 
Pobyt w Bydgoszczy rozpoczął się od briefingu prasowego na Starym Rynku następnie goście z warszawy razem z kandydatami do Parlamentu Europejskiego z kujawsko-pomorskiego, przewodniczącym Rady Wojewódzkiej SLD Krystianem Łuczakiem, sekretarzem wojewódzkim Ireneuszem Nitkiewiczem, szefem Sojuszu w Bydgoszczy Janem Szopińskiem i młodzieżą z Zemke Teamu spotkali się z mieszkańcami podczas spaceru po Wyspie Młyńskiej. 
 
 
 
 
 
Kolejnym punktem na trasie „czerwonego autobusu” było Nakło nad Notecią, gdzie burmistrz Sławomir Napierała pokazał sfinansowaną przy użyciu środków unijnych przystań wodną Zespołu Szkół Żeglugi Śródlądowej oraz zrewitalizowany miejski park. 
 
 
 
 
Ostatnim etapem podróży było Koronowo, gdzie po wizycie na rynku członkowie Zemke Teamu razem z Krzysztofem Gawkowskim i Krystianem Łuczakiem stoczyli zacięty mecz siatkówki w Hali Sportowo-Widowiskowej.
 
 
Więcej zdjęć w GALERII
 
Więcej w MEDIACH:
 
 
 
 
 
źródło: www.kujawskopomorskie.sld.org.pl 
 


Komentarze

Wydarzenia

 • 400 000 podpisów pod projektem ustawy liberalizującej przepisy aborcyjne

  wczoraj o 16:45

  - Dla nas to jest swojego rodzaju konsekwencja, przez całą historię SLD walczyliśmy o prawa kobiet, zarówno te reprodukcyjne, jak i seksualne – powiedziała Małgorzata Kossakowska, przedstawicielka SLD w komitecie „Ratujmy Kobiety”.czytaj więcej»

 • SLD na Kongresie Świeckości

  wczoraj o 14:38

  W trakcie odbywającego się w dniach 21-22 października w Warszawie Kongresu Świeckości czynny udział wzięli przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Prof. Danuta Waniek wygłosiła wykład pt. „Ideologia narodowa, a Kościół Katolicki”, prof. Małgorzata Winiarczyk – Kossakowska wzięła udział w paczytaj więcej»

 • Liberadzki: Kawa z fusami, czyli po turecku

  wczoraj o 11:12

  „Polska popiera, popierała i popiera starania Turcji dzisiaj o wstąpienie do Unii”… Nie czuję się z tym dobrze. Mam wrażenie, że wypowiadając te słowa, w tak zdecydowanym zresztą tonie, pan prezydent przybił pieczęć z orłem w koronie pod tymi wszystkimi wyrokami, które spadły na turecką demokrację..czytaj więcej»

 • Gawkowski: Sztafeta PO zgubiła pałeczkę już na starcie

  wczoraj o 10:18

  - Kiedy słuchałem wystąpienia Grzegorza Schetyny, to miałem wrażenie, iż wystartował w długodystansowej sztafecie, która na samym początku zgubiła pałeczkę, ponieważ okazało się, że nie może jej przejąć prezydent stolicy – Krzysztof Gawkowski skomentował nieobecność Hanny Gronkiewicz-Waltz podczas oczytaj więcej»

 • Senyszyn: Dzisiaj najważniejsze jest to, aby poszkodowany wrócił do zdrowia

  wczoraj o 09:51

  - Jeżeli my nie będziemy prowadzić żadnej narracji, to pozostanie tylko ta PiS-owska narracja, iż jest to człowiek niezrównoważony psychicznie, i że nie wiedział co robi – odniosła się prof. Joanna Senyszyn do sprawy samopodpalenia pod Pałacem Kultury i Nauki, które miało miejsce w czwartek 19 paźdzczytaj więcej»

Strony
wojewódzkie
SLD

Wybierz na mapie województwo, aby przejść dalej.